![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nemesis | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Aliens (1986) - Nov 22, 2007 |
| 85 | Jaws (1975) - Nov 22, 2007 |
| 75 | The Rock (1996) - Nov 22, 2007 |
| 90 | Grease (1978) - Nov 22, 2007 |
| 70 | Conan the Barbarian (1982) - Nov 22, 2007 |
| 75 | Weekend at Bernie's (1989) - Nov 22, 2007 |
| 50 | Lucky Number Slevin (2006) - Nov 22, 2007 |
| 90 | 300 (2007) - Nov 22, 2007 |
| 70 | The Core (2003) - Nov 22, 2007 |
| 80 | Zoolander (2001) - Nov 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |