![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nemisar | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Mar 8, 2011
Location: USA
|

| 98 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 09, 2011 |
| 94 | Kick-Ass (2010) - Mar 09, 2011 |
| 55 | Masters of the Universe (1987) - Mar 09, 2011 |
| 96 | Spider-Man 2 (2004) - Mar 09, 2011 |
| 75 | Coming to America (1988) - Mar 09, 2011 |
| 65 | Mad Max (1979) - Mar 09, 2011 |
| 100 | The Princess Bride (1987) - Mar 09, 2011 |
| 67 | The Ring (2002) - Mar 09, 2011 |
| 65 | Galaxy Quest (1999) - Mar 09, 2011 |
| 62 | The Scorpion King (2002) - Mar 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |