Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nemo
Film Freak - 756 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2007
Location: Turkey
Recent Rankings
25 T1 Bandidas (2006) - Dec 19, 2007
10 T1 Godsend (2004) - Aug 12, 2007
65 T5 The Insider (1999) - Aug 12, 2007
75 T7 Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 12, 2007
55 T4 xXx: State of the Union (2005) - Aug 12, 2007
85 T9 Hot Fuzz (2007) - Aug 12, 2007
65 T5 Flight of the Phoenix (2004) - Aug 12, 2007
65 T5 Miss Congeniality (2000) - Aug 12, 2007
65 T5 Casino (1995) - Aug 12, 2007
65 T5 The English Patient (1996) - Aug 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nemo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?