![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nenan | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2007
Location: Norway
|

| 60 | Erin Brockovich (2000) - Feb 18, 2007 |
| 50 | Pretty Woman (1990) - Feb 18, 2007 |
| 90 | The Score (2001) - Feb 18, 2007 |
| 70 | Dirty Dancing (1987) - Feb 18, 2007 |
| 20 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Feb 18, 2007 |
| 30 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Feb 18, 2007 |
| 20 | Scream 3 (2000) - Feb 18, 2007 |
| 30 | Scream 2 (1997) - Feb 18, 2007 |
| 50 | Scream (1996) - Feb 18, 2007 |
| 30 | American Wedding (2003) - Feb 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |