![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NerdScience | |
![]() |
Film Freak - 572 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2007
|

| 92 | Christmas Vacation (1989) - Aug 17, 2007 |
| 84 | Starman (1984) - Aug 17, 2007 |
| 77 | Urban Legend (1998) - Aug 17, 2007 |
| 67 | Mighty Joe Young (1998) - Aug 17, 2007 |
| 86 | Deja Vu (2006) - Aug 17, 2007 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 17, 2007 |
| 70 | Life as a House (2001) - Aug 17, 2007 |
| 60 | Ernest Goes to Camp (1987) - Aug 17, 2007 |
| 80 | Impostor (2002) - Aug 17, 2007 |
| 63 | Vibes (1988) - Aug 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |