Nessalk

nessalk
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 01 May 2006
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: -

more Recent Ratings

60 14% Sleepers (1996) - Rated 14 Aug 2007
60 14% The Ninth Gate (2000) - Rated 14 Aug 2007
91 91% La Haine (1995) - Rated 14 Aug 2007
"-"
80 43% Burden of Dreams (1982) - Rated 14 Aug 2007
84 67% A Woman Is a Woman (1961) - Rated 14 Aug 2007
75 30% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
97 95% Wings of Desire (1987) - Rated 14 Aug 2007
87 77% Kagemusha (1980) - Rated 14 Aug 2007
97 95% Solaris (1972) - Rated 14 Aug 2007
70 24% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007