Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nevermore
Film Freak - 733 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
26 House of Wax (2005) - Mar 12, 2011
60 The Mexican (2001) - Mar 10, 2011
67 Knight and Day (2010) - Mar 10, 2011
43 2012 (2009) - Mar 10, 2011
46 Dracula (1992) - Mar 10, 2011
23 The Final Destination (2009) - Mar 10, 2011
57 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Mar 10, 2011
81 Ella Enchanted (2004) - Mar 10, 2011
27 The Ring (2002) - Mar 10, 2011
36 The Departed (2006) - Mar 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nevermore. Why not go rank more films, then come back and check it out again?