New Number 2

new_number_2
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Blade Runner (1982) - Rated 30 Jun 2013
45 16% The Spirit (2008) - Rated 30 Jun 2013
20 3% Birdemic: Shock and Terror (2010) - Rated 30 Jun 2013
20 3% Red Zone Cuba (1966) - Rated 30 Jun 2013
92 80% Starship Troopers (1997) - Rated 30 Jun 2013
85 56% The American Astronaut (2001) - Rated 30 Jun 2013
50 19% RoboCop 2 (1990) - Rated 30 Jun 2013
90 71% RoboCop (1987) - Rated 30 Jun 2013
85 56% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 30 Jun 2013
90 71% The Dark Knight (2008) - Rated 30 Jun 2013