![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NewtonFig | |
![]() |
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Freddy Vs. Jason (2003) - Feb 03, 2009 |
| 75 | Get Smart (2008) - Feb 03, 2009 |
| 96 | The Godfather (1972) - Feb 03, 2009 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Feb 03, 2009 |
| 87 | Caddyshack (1980) - Feb 03, 2009 |
| 88 | Brokeback Mountain (2005) - Feb 03, 2009 |
| 94 | Road to Perdition (2002) - Feb 03, 2009 |
| 60 | Land of the Dead (2005) - Feb 03, 2009 |
| 90 | The Searchers (1956) - Feb 03, 2009 |
| 87 | Mrs. Doubtfire (1993) - Feb 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |