![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nic01101011 | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
Location: USA
|

| 80 | Unforgiven (1992) - Sep 04, 2009 |
| 15 | The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) - Sep 04, 2009 |
| 80 | District 9 (2009) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - May 17, 2009 |
| 95 | Synecdoche, New York (2008) - Apr 26, 2009 |
| 15 | Eurotrip (2004) - Feb 21, 2009 |
| 85 | Rosemary's Baby (1968) - Feb 14, 2009 |
| 80 | The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Feb 09, 2009 |
| 80 | Apocalypse Now Redux (2001) - Feb 01, 2009 |
| 80 | Evil Dead II (1987) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |