![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NickAction | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Sahara (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Rules of Attraction (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Piano (1993) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Decade Under the Influence (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Island (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Hannibal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | La Femme Nikita (1990) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Love Song for Bobby Long (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |