![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NickGlass | |
![]() |
Film Freak - 671 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 62 | À tout de suite (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 72 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 49 | About Baghdad (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 8 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 41 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |