![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NickO | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: Chicago, IL, USA
|

| 75 | Antwone Fisher (2002) - Dec 08, 2007 |
| 85 | Apocalypto (2006) - Dec 04, 2007 |
| 50 | Knocked Up (2007) - Dec 04, 2007 |
| 70 | Chasing Amy (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Total Recall (1990) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 74 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Aug 13, 2007 |
| 79 | History of the World: Part I (1981) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Mystic River (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |