![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NickSlawicz | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: UK
|

| 30 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 57 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |