Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Niels
Film Freak - 737 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2007
Location: Belgium
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
74 The Ghost Writer (2010) - Nov 01, 2010
65 A Serious Man (2009) - Nov 01, 2010
82 Inception (2010) - Aug 04, 2010
70 The Invention of Lying (2009) - Jun 22, 2010
67 The Reader (2008) - May 31, 2010
69 The Hurt Locker (2009) - May 17, 2010
70 Kick-Ass (2010) - May 11, 2010
68 Alice in Wonderland (2010) - May 07, 2010
71 The Hudsucker Proxy (1994) - May 07, 2010
72 Memento (2001) - May 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Niels. Why not go rank more films, then come back and check it out again?