![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Niels L | |
![]() |
Film Freak - 583 Films Ranked
Member Since: May 8, 2010
Location: København V, Denmark
Age: 24
Gender: Male
Status: Attached
|

| 90 | Being John Malkovich (1999) - May 14, 2012 |
| 75 | The Invader (2011) - Apr 16, 2012 |
| 60 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Apr 03, 2012 |
| 15 | The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Apr 03, 2012 |
| 80 | A Royal Affair (2012) - Apr 03, 2012 |
| 77 | A Prophet (2009) - Apr 03, 2012 |
| 60 | The Hunger Games (2012) - Apr 03, 2012 |
| 82 | The Skin I Live In (2011) - Feb 13, 2012 |
| 65 | The Adventures of Tintin (2011) - Feb 13, 2012 |
| 50 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |