![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NienkeSU | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: Netherlands
|

| 70 T5 | Analyze That (2002) - Jul 06, 2012 |
| 75 T6 | L.A. Confidential (1997) - Jul 06, 2012 |
| 65 T3 | Bruce Almighty (2003) - Jul 06, 2012 |
| 70 T5 | Sense and Sensibility (1995) - Jul 06, 2012 |
| 70 T5 | I Am Legend (2007) - Jul 06, 2012 |
| 65 T3 | Pretty Woman (1990) - Jul 06, 2012 |
| 70 T5 | Saw (2004) - Jul 06, 2012 |
| 80 T7 | Love Actually (2003) - Jul 06, 2012 |
| 75 T6 | Rear Window (1954) - Jul 04, 2012 |
| 85 T10 | The Truman Show (1998) - Jul 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |