Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nik
Movie Buff - 352 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2008
Location: London, UK
Recent Rankings
70 V for Vendetta (2006) - Jul 30, 2011
80 Pan's Labyrinth (2006) - Jun 13, 2008
45 Shakespeare in Love (1998) - May 31, 2008
55 The Little Mermaid (1989) - May 31, 2008
65 Groundhog Day (1993) - May 31, 2008
75 The Boondock Saints (1999) - May 31, 2008
70 Kingpin (1996) - May 26, 2008
70 There Will Be Blood (2007) - May 25, 2008
50 Waiting... (2005) - May 20, 2008
40 Exit Wounds (2001) - May 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?