![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nikki | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
|

| 90 | X-Men (2000) - Mar 29, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Mar 29, 2009 |
| 89 | The Dark Knight (2008) - Mar 29, 2009 |
| 80 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Mar 29, 2009 |
| 86 | Mission: Impossible (1996) - Mar 29, 2009 |
| 76 | Taken (2009) - Mar 29, 2009 |
| 85 | Live Free or Die Hard (2007) - Mar 29, 2009 |
| 70 | Vantage Point (2008) - Mar 29, 2009 |
| 92 | Lilo & Stitch (2002) - Mar 29, 2009 |
| 77 | Superbad (2007) - Mar 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |