![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nikki.NM | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2009
Location: USA
|

| 85 | Elf (2003) - Dec 02, 2009 |
| 0 | White Chicks (2004) - Dec 02, 2009 |
| 89 | Shaun of the Dead (2004) - Dec 02, 2009 |
| 75 | Clueless (1995) - Dec 02, 2009 |
| 4 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Dec 02, 2009 |
| 90 | Gladiator (2000) - Dec 02, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Dec 02, 2009 |
| 89 | Mean Girls (2004) - Dec 02, 2009 |
| 12 | Psycho (1998) - Dec 02, 2009 |
| 75 | Babe (1995) - Dec 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |