Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nikolai S.
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2010
Location: Copenhagen V, Denmark
Recent Rankings
65 Thirteen (2003) - Feb 03, 2010
55 The Aviator (2004) - Feb 03, 2010
30 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Feb 03, 2010
70 The Road Warrior (1981) - Feb 03, 2010
75 The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 03, 2010
70 Corpse Bride (2005) - Feb 03, 2010
95 Being John Malkovich (1999) - Feb 03, 2010
85 Catch Me If You Can (2002) - Feb 03, 2010
90 Aladdin (1992) - Feb 03, 2010
55 Smokin' Aces (2007) - Feb 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nikolai S.. Why not go rank more films, then come back and check it out again?