Nilmat

nilmat
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 69% Three Colors: Red (1994) - Rated 09 Jun 2008
80 89% Juno (2007) - Rated 09 Jun 2008
80 89% American Beauty (1999) - Rated 09 Jun 2008
60 41% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 09 Jun 2008
70 69% King Kong (2005) - Rated 09 Jun 2008
70 69% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 09 Jun 2008
60 41% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 09 Jun 2008
50 21% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 09 Jun 2008
60 41% The Goonies (1985) - Rated 09 Jun 2008
70 69% Beauty and the Beast (1991) - Rated 09 Jun 2008