![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Niniel | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2008
Location: Karlsruhe, Germany
|

| 100 | The Crow (1994) - Jan 26, 2011 |
| 100 | Vincent Wants to Sea (2010) - Jan 26, 2011 |
| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 26, 2011 |
| 90 | Pi (1998) - Jan 26, 2011 |
| 90 | Finding Forrester (2000) - Jan 26, 2011 |
| 90 | Elephant (2003) - Jan 26, 2011 |
| 80 | Paranoid Park (2008) - Jan 26, 2011 |
| 90 | Milk (2008) - Jan 26, 2011 |
| 85 | Shortbus (2006) - Jan 26, 2011 |
| 95 | Oldboy (2003) - Jan 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |