![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Niomi | |
![]() |
Movie Buff - 291 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
Location: Downriver, MI, USA
|

| 60 | Public Enemies (2009) - Jul 10, 2009 |
| 55 | Kung Fu Panda (2008) - Jul 10, 2009 |
| 45 | Panic Room (2002) - Jul 10, 2009 |
| 55 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jul 10, 2009 |
| 86 | Watchmen (2009) - Apr 18, 2009 |
| 100 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Apr 18, 2009 |
| 78 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 31, 2009 |
| 80 | The Devil Wears Prada (2006) - Jan 31, 2009 |
| 70 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jan 31, 2009 |
| 60 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jan 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |