Nip

nip
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2008
Location: Antwerp, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 11 Aug 2008
75 51% What Women Want (2000) - Rated 11 Aug 2008
90 78% Lost in Translation (2003) - Rated 11 Aug 2008
85 71% Requiem for a Dream (2000) - Rated 11 Aug 2008
30 3% 40 Days and 40 Nights (2002) - Rated 11 Aug 2008
55 25% Vanilla Sky (2001) - Rated 11 Aug 2008
35 11% The Brothers Grimm (2005) - Rated 11 Aug 2008
30 3% The Waterboy (1998) - Rated 11 Aug 2008
80 61% Mulholland Drive (2001) - Rated 11 Aug 2008
30 3% Deep Blue Sea (1999) - Rated 11 Aug 2008