![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nits | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2010
Location: Northbay, Canada
|
|
Bio: Im a procrastinator.
| |

| 73 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - May 01, 2011 |
| 83 | Back to the Future (1985) - May 01, 2011 |
| 86 | Babe (1995) - May 01, 2011 |
| 79 | Snow-White (1933) - May 01, 2011 |
| 81 | The Triplets of Belleville (2003) - May 01, 2011 |
| 83 | The Plague Dogs (1982) - May 01, 2011 |
| 63 | Heavy Traffic (1973) - May 01, 2011 |
| 70 | Fantastic Planet (1973) - May 01, 2011 |
| 86 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - May 01, 2011 |
| 73 | Dexter's Laboratory (1995) - May 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |