![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nklus | |
![]() |
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: Indianapolis, Indiana, USA
|

| 3 | Capote (2005) - Dec 05, 2010 |
| 1 | Rocky III (1982) - Dec 05, 2010 |
| 2 | Saw (2004) - Dec 05, 2010 |
| 4 | Dog Day Afternoon (1975) - Dec 05, 2010 |
| 3 | Love Actually (2003) - Dec 05, 2010 |
| 2 | Religulous (2008) - Dec 05, 2010 |
| 2 | Cube (1997) - Dec 05, 2010 |
| 4 | WALL·E (2008) - Dec 05, 2010 |
| 1 | Blade II (2002) - Dec 05, 2010 |
| 3 | 3:10 to Yuma (2007) - Dec 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |