![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NoSex | |
![]() |
Cinema Addict - 1775 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2008
Location: Valparaiso, Indiana/United States, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I am a student studying philosophy and english literature.
(http://www.myspace.com/acidbathslayer) (http://nosex.tumblr.com/) (http://www.flickr.com/photos/nathanielcsexton/) | |

| 85 | They Live by Night (1948) - Jan 10, 2012 |
| 15 | Confessions (2010) - Jan 10, 2012 |
| 80 | Empire of Passion (1978) - Jan 10, 2012 |
| 65 | The Thing from Another World (1951) - Jan 10, 2012 |
| 85 | The Unbelievable Truth (1989) - Jan 10, 2012 |
| 70 | Enter the Dragon (1973) - Jan 10, 2012 |
| 40 | Puppet Master (1989) - Jan 10, 2012 |
| 95 | Trust (1990) - Jan 10, 2012 |
| 75 | The Last Mountain (2011) - Jan 10, 2012 |
| 75 | Birds, Orphans and Fools (1969) - Jan 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |