Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NobodyRages
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2009
Location: San Diego, California, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Mysterious Skin (2004) - Sep 05, 2009
89 Jackie Brown (1997) - Aug 31, 2009
84 The Edge (1997) - Aug 31, 2009
89 Cool Hand Luke (1967) - Aug 31, 2009
72 Smokin' Aces (2007) - Aug 31, 2009
78 Collateral (2004) - Aug 31, 2009
30 Lost in Space (1998) - Aug 31, 2009
20 Charlie's Angels (2000) - Aug 31, 2009
50 Club Dread (2004) - Aug 31, 2009
86 American Psycho (2000) - Aug 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NobodyRages. Why not go rank more films, then come back and check it out again?