Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Atlas Shrugged Pt. 2 se...
the Blog DVD Report - January 31s...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Noca
Film Freak - 655 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2010
Location: Hamilton, Ontario, Canada
Message Sent!
500 characters left
Bio: I've watched more stars than astronomers
Recent Rankings
65 Crocodile Dundee II (1988) - May 16, 2011
78 Finding Forrester (2000) - Feb 15, 2011
78 Saw (2003) - Feb 15, 2011
27 Be Cool (2005) - Feb 15, 2011
72 Joy Ride (2001) - Feb 15, 2011
79 Ghost Rider (2007) - Feb 15, 2011
84 March of the Penguins (2005) - Feb 15, 2011
84 Monster (2003) - Feb 15, 2011
32 The Waterboy (1998) - Feb 15, 2011
73 Runaway Jury (2003) - Feb 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Noca. Why not go rank more films, then come back and check it out again?