Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Noir Doll
Movie Buff - 285 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2010
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
Bio: >~.^
Recent Rankings
89 X2: X-Men United (2003) - Jan 11, 2011
93 Stand by Me (1986) - Jan 11, 2011
91 Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 11, 2011
87 The Last Samurai (2003) - Jan 07, 2011
80 Iron Man (2008) - Jan 07, 2011
89 Saw III (2006) - Jan 07, 2011
83 Troy (2004) - Jan 07, 2011
84 Horton Hears a Who! (2008) - Jan 07, 2011
87 The Aviator (2004) - Jan 07, 2011
88 The Matrix Revolutions (2003) - Jan 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Noir Doll. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

Noir Doll's Favorite...