![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Noisy | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2006
Location: USA
|

| 90 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 25 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |