![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nolle | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Denmark
|

| 72 | 25th Hour (2002) - Oct 17, 2010 |
| 43 | Two Weeks Notice (2002) - Aug 30, 2010 |
| 87 | Dances with Wolves (1990) - Aug 30, 2010 |
| 37 | The Devil Wears Prada (2006) - Aug 30, 2010 |
| 52 | 10 Things I Hate About You (1999) - Aug 30, 2010 |
| 62 | Beverly Hills Cop III (1994) - Aug 30, 2010 |
| 37 | The Terminal (2004) - Aug 30, 2010 |
| 42 | Casino Royale (2006) - Aug 30, 2010 |
| 30 | Runaway Bride (1999) - Aug 30, 2010 |
| 28 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |