![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NorNof | |
![]() |
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: Germany
|

| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - Jul 09, 2009 |
| 69 | Ocean's Twelve (2004) - Jul 09, 2009 |
| 82 | The Rainmaker (1997) - Jul 09, 2009 |
| 81 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jul 09, 2009 |
| 77 | Addams Family Values (1993) - Jul 09, 2009 |
| 90 | Jackie Brown (1997) - Jul 09, 2009 |
| 1 | Date Movie (2006) - Jul 09, 2009 |
| 76 | Unbreakable (2000) - Jul 09, 2009 |
| 62 | The Village (2004) - Jul 09, 2009 |
| 84 | Down by Law (1986) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |