![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nov5 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: UK
|

| 90 | Lonely Are the Brave (1962) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Thing (1982) - Aug 19, 2009 |
| 82 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Chungking Express (1994) - Aug 19, 2009 |
| 82 | The Fly (1986) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Pi (1998) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Citizen Kane (1941) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Triplets of Belleville (2003) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |