Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favourite score / sound...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Novalis
Movie Buff - 439 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2009
Location: İzmir, Karşıyaka, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Bio: Do as thou wilt!
Recent Rankings
79 Grease - Jun 06, 2009
70 The Terminal - Apr 17, 2009
68 Serendipity - Mar 29, 2009
50 Thriller - Mar 29, 2009
70 Durusma - Mar 29, 2009
78 Tristan & Isolde - Mar 29, 2009
85 Dolls - Mar 29, 2009
50 9 Songs - Mar 29, 2009
80 Love Me If You Dare - Mar 29, 2009
80 Powder - Mar 28, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Novalis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?