Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NuXPeR
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
85 The Hangover Part II (2011) - Jun 20, 2011
93 X-Men: First Class (2011) - Jun 20, 2011
84 Thor (2011) - May 10, 2011
85 Middle Men (2009) - Apr 11, 2011
74 Little Fockers (2010) - Apr 11, 2011
72 Faster (2010) - Apr 11, 2011
65 Frozen (2010) - Jan 26, 2011
81 127 Hours (2010) - Jan 25, 2011
70 Tron: Legacy (2010) - Jan 25, 2011
88 Black Swan (2010) - Jan 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NuXPeR. Why not go rank more films, then come back and check it out again?