Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nugget99
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: UK
Recent Rankings
90 Trainspotting (1996) - Feb 25, 2012
65 Troll Hunter (2010) - Feb 25, 2012
75 For a Few Dollars More (1965) - Feb 13, 2012
75 Sonatine (1993) - Feb 12, 2012
85 Heat (1995) - Feb 12, 2012
80 Waltz with Bashir (2008) - Feb 12, 2012
75 True Grit (2010) - Feb 12, 2012
75 Children of Men (2006) - Feb 12, 2012
75 Koyaanisqatsi (1982) - Feb 12, 2012
80 Dog Day Afternoon (1975) - Feb 12, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nugget99. Why not go rank more films, then come back and check it out again?