Nupfel

nupfel
Member Since: 02 Mar 2012
Location: Groningen, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Scary Movie 2 (2001) - Rated 16 Mar 2012
80 2% Burn After Reading (2008) - Rated 16 Mar 2012
95 70% Bowling for Columbine (2002) - Rated 16 Mar 2012
93 47% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 16 Mar 2012
87 8% District 9 (2009) - Rated 16 Mar 2012
95 70% Tropic Thunder (2008) - Rated 16 Mar 2012
93 47% I Love You, Man (2009) - Rated 16 Mar 2012
94 60% Kung Fu Panda (2008) - Rated 16 Mar 2012
92 32% True Lies (1994) - Rated 16 Mar 2012
90 18% Kangaroo Jack (2003) - Rated 16 Mar 2012