Nuzzzzie

nuzzzzie
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2012
Location: Paignton, Devon, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 31% Airplane! (1980) - Rated 05 Jun 2012
35 9% Identity (2003) - Rated 05 Jun 2012
70 66% Stand by Me (1986) - Rated 05 Jun 2012
65 52% Black Swan (2010) - Rated 05 Jun 2012
55 31% The Stepford Wives (2004) - Rated 05 Jun 2012
65 52% Crank: High Voltage (2009) - Rated 05 Jun 2012
75 80% Equilibrium (2002) - Rated 05 Jun 2012
70 66% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 05 Jun 2012
70 66% Just Go with It (2011) - Rated 05 Jun 2012
90 96% Chocolat (2000) - Rated 05 Jun 2012