NycCritic

nyccritic
Movie Buff - 459 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 12% Riaru onigokko (2008) - Rated 20 Jan 2016
75 89% Being John Malkovich (1999) - Rated 11 Jan 2016
63 55% Concussion (2015) - Rated 02 Jan 2016
60 40% The World of Kanako (2014) - Rated 22 Dec 2015
64 56% Lesson of the Evil (2012) - Rated 03 Dec 2015
64 56% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 29 Nov 2015
52 19% Recess: School's Out (2001) - Rated 29 Nov 2015
58 27% Osmosis Jones (2001) - Rated 29 Nov 2015
44 11% Cats & Dogs (2001) - Rated 29 Nov 2015
58 27% How High (2001) - Rated 29 Nov 2015