Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NymSaeveL
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
81 The Wrestler (2008) - Apr 10, 2009
75 Layer Cake (2004) - Apr 03, 2009
75 Bi-mong (2008) - Apr 03, 2009
70 Pride and Glory (2008) - Apr 03, 2009
79 The Reader (2008) - Apr 03, 2009
82 Body of Lies (2008) - Apr 03, 2009
77 Nine Queens (2000) - Apr 03, 2009
86 Following (1998) - Apr 01, 2009
74 Head-On (2004) - Mar 26, 2009
70 The Fugitive (1993) - Mar 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NymSaeveL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?