![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OMGWTFBBQ | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2009
Location: Netherlands
|

| 80 | The Prestige (2006) - Feb 22, 2009 |
| 80 | Casino Royale (2006) - Feb 22, 2009 |
| 80 | Battle Royale (2000) - Feb 22, 2009 |
| 65 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Feb 22, 2009 |
| 65 | Eurotrip (2004) - Feb 22, 2009 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Feb 22, 2009 |
| 75 | You Only Live Twice (1967) - Feb 22, 2009 |
| 70 | Eraser (1996) - Feb 22, 2009 |
| 60 | The Fly (1986) - Feb 22, 2009 |
| 75 | Final Destination 3 (2006) - Feb 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |