Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
OMercyMe33
Movie Buff - 286 Films Ranked
Member Since: May 19, 2009
Location: Milwaukee, Wisconsin, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Terminator 2: Judgment Day - Jun 20, 2009
75 The Terminator - Jun 20, 2009
25 Lethal Weapon 2 - Jun 20, 2009
50 Lethal Weapon - Jun 20, 2009
75 The Godfather: Part III - Jun 20, 2009
100 The Godfather: Part II - Jun 20, 2009
25 Beverly Hills Cop III - Jun 20, 2009
50 Beverly Hills Cop II - Jun 20, 2009
75 Beverly Hills Cop - Jun 20, 2009
75 Bullets Over Broadway - Jun 11, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with OMercyMe33. Why not go rank more films, then come back and check it out again?