Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
OSPREYSEVEN
Movie Buff - 286 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2006
Location: UK
Recent Rankings
75 About a Boy (2002) - Aug 13, 2007
80 After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007
65 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
30 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
75 Alien (1979) - Aug 13, 2007
75 Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007
85 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
85 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
70 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
70 American Wedding (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with OSPREYSEVEN. Why not go rank more films, then come back and check it out again?