![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Oedipax | |
![]() |
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | ABC Africa (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 77 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Anatomy of Hell (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anything Else (2003) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Auto Focus (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |