![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OhCarol | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|
|
Bio: I love all movies ~ except trash!
| |

| 88 | Inherit the Wind (1960) - Sep 20, 2010 |
| 80 | About Schmidt (2002) - Sep 20, 2010 |
| 60 | Rocky II (1979) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Julie & Julia (2009) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Save the Last Dance (2001) - Sep 20, 2010 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - Sep 20, 2010 |
| 85 | The Aviator (2004) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Miracle at St. Anna (2008) - Sep 20, 2010 |
| 70 | Edward Scissorhands (1990) - Sep 20, 2010 |
| 95 | North by Northwest (1959) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |