![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Retaliator | |
![]() |
Film Freak - 961 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
|

| 5 T3 | Step Up (2006) - May 19, 2013 |
| 6 T5 | Ghosts of Girlfriends Past (2009) - May 11, 2013 |
| 8 T9 | Rain Man (1988) - May 11, 2013 |
| 4 T3 | When the Lights Went Out (2012) - May 10, 2013 |
| 2 T1 | Gulliver's Travels (2010) - May 10, 2013 |
| 7 T7 | Mischief Night (2006) - May 09, 2013 |
| 2 T1 | Another Cinderella Story (2008) - May 09, 2013 |
| 1 T1 | The Lizzie McGuire Movie (2003) - May 08, 2013 |
| 5 T3 | Hope Springs (2012) - May 05, 2013 |
| 5 T3 | Calendar Girls (2003) - May 04, 2013 |
| Actors | Philip Seymour Hoffman |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,062,000 Movie Rankings and Counting... |