Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Okazakishika
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 My Neighbor Totoro (1988) - Jan 13, 2010
Mini-Review: TO TO ROOOOOOOO
86 Children of Men (2006) - Jan 13, 2010
Mini-Review: CAR BATTERY OUT OF NOWHERE!
25 Serenity (2005) - Jan 13, 2010
Mini-Review: This movie was crap and everyone who liked it is crap
80 Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Jan 13, 2010
Mini-Review: Not enough motoko
45 Ronin (1998) - Jan 13, 2010
Mini-Review: WHAT THE HELL WAS THIS EVEN ABOUT
97 Princess Mononoke (1997) - Jan 13, 2010
Mini-Review: Sometimes I think the gods are laughing at us
97 Lost in Translation (2003) - Jan 13, 2010
Mini-Review: A masterpiece
90 Ocean's Eleven (2001) - Jan 13, 2010
Mini-Review: THEY ARE THE SWAT TEAM
89 Avatar (2009) - Jan 13, 2010
Mini-Review: I AM GOING TO BONE YOU JAKE SOOOLY
93 Fargo (1996) - Jan 13, 2010
Mini-Review: The woodchipper was cool
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Okazakishika. Why not go rank more films, then come back and check it out again?