![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
OldSenileGuy | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: USA
|

| 73 | Short Circuit (1986) - Jul 01, 2008 |
| 70 | Secretary (2002) - Jul 01, 2008 |
| 67 | Evolution (2001) - Jul 01, 2008 |
| 72 | The Sixth Sense (1999) - Jul 01, 2008 |
| 70 | Demolition Man (1993) - Jul 01, 2008 |
| 79 | The Ref (1994) - Jul 01, 2008 |
| 78 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 01, 2008 |
| 65 | Space Jam (1996) - Jul 01, 2008 |
| 70 | Trekkies (1997) - Jul 01, 2008 |
| 79 | Little Miss Sunshine (2006) - Jul 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |